o nas

Sklep należy do Pracowni Margo, prowadzonej przez Margo Sikorę Borecką.

Pracownia Margo ul. Niekłańska 35 lok.1 03-924 Warszawa
telefon kontaktowy +48 798 465 692 mail: rebozodoula(na)gmail.com

NIP 5811460057 REGON 363586421

Warsztaty rebozowe prowadzi Margo Sikora Borecka, część z nich razem z Marią Ryll:

Przyjaciółki, Certyfikowane Doule Stowarzyszenia DOULA w Polsce, nauczycielki technik Rebozo praktykujące na co dzień, tłumaczki książki „Rebozo bez tajemnic”.

„Wiedzę o masażu Rebozo zdobywałyśmy od meksykańskich położnych i doul, zainspirowane między innymi przez holenderskie trenerki.

Dlaczego my jako trenerki Rebozo?

Bo pokochałyśmy Rebozo z całego serca, bo kłaniamy się nisko tradycji i mądrości kobiet, które za tym stoją i dlatego, że żeby dowiedzieć się więcej o szalu Rebozo i jego możliwościach, wędrujemy do źródła, czasem na drugi koniec świata. I bezpośrednio u źródeł uczymy się, jak tę wiedzę i umiejętności przekazywać.

Kiedy jesteśmy zaproszone, żeby otulić kobietę szalami, zbieramy nasze szale z Ameryki Południowej i idziemy zrobić dla niej Cerradę. I nie ma znaczenia, czy chce to zrobić, bo zamyka swój połóg, czas karmienia piersią, macierzyństwo, czy inny ważny dla niej, przełomowy moment w życiu, czy po prostu chce spędzić czas relaksując się. Cerrada po to jest, żeby odpocząć przy kobietach. A my jesteśmy, żeby miejsce na to zrobić.”